Başkan Nebi Tepe'den 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı

      Belediye Başkanımız Nebi TEPE, "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan TEPE, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"En kutsal değer olan emeğin ve alın terinin, üreterek çalışma gücünün kutlandığı 1 Mayıs, ülkelerin kalkınmasında, büyümesinde ve gelişmesinde önemli bir rol oynayan emekçi çalışanlarımız için " Emek ve Dayanışma Günü" olarak kabul edilmiştir.

Emekçilerimiz; toplumun her kesiminde bedenini ve beyin gücünü kullanarak sorumluluk anlayışı içerisinde fedakarca çalışarak, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişmesinde en büyük gücü olmuştur. Bu nedenle emekçilerimizin çalışma koşullarının istenilen düzeye ulaşması ve hak ettikleri saygı ve değeri görmeleri çok önemlidir.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını ile mücadelede kahramanca çalışan sağlık emekçileri başta olmak üzere, bu zor günlerde görevlerinin başında olan tüm kamu görevlilerinin, esnafların ve fabrikalarda sağlık tehlikesine rağmen iş durmasın diye çalışan tüm emekçilerin  1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Haberler

Başkanımız Nebi Tepe'den 23 Nisan Mesajı

21/04/2020

Vatandaşlarımıza Tıbbi Maske Dağıttık

09/04/2020

Biz Bize Yeteriz TÜRKİYEM

04/04/2020